Registrace
0

Služby

Poradenské služby

Naši vyškolení pracovníci Vám ochotně doporučí optimální vybavení Vašich interiérů a seznámí Vás s veškerými detaily konstrukce výrobků, jejich technickými parametry a užitnými vlastnostmi.

Návrh rozmístění mobiliáře v interiérech

Na základě zadávací dokumentace připravíme návrh optimálního rozmístění výrobků v prostorách zákazníka. Pro větší projekty je možno připravit 3D vizualizace.

Návrh, vývoj a výroba produktů dle specifikace zákazníka

Pokud jste v našem katalogu nenašli výrobek odpovídající přesně Vašim požadavkům, kontaktujte nás. Určitě budeme schopni pro Vás najít optimální řešení. Díky stavebnicové konstrukci našich výrobků, moderní výrobní technologii, podpoře CAD a informačních technologií jsme schopni navrhnout výrobek zákazníkovi přímo na míru. Naší velkou výhodou je také bohatá databáze stovek atypických výrobků, které jsme v minulosti pro naše zákazníky vyráběli a tak je v některých případech možno vyjít z ověřené konstrukce a pouze ji modifikovat dle předložené specifikace.

Doprava

V případě zájmu jsme schopni zajistit přepravu výrobků od našich spolehlivých dodavatelů přepravních služeb.

Instalace

Na přání realizujeme instalaci a montáž zakoupeného vybavení. Instalaci provádějí naši zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi s našimi produkty.

Záruční a pozáruční servis

Samozřejmou součástí naší činnosti je podpora našich zákazníků v oblasti poskytování servisních služeb, dodávek náhradních dílů a komponent.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní