Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Profesionální svařované dílenské stoly

Profesionální svařované dílenské stoly

Profesionální svařované dílenské stoly se vyznačují vysokou nosností pracovní plochy a robustností své konstrukce. Svařované pracovní stoly doporučujeme hlavně do těžkých provozů, kde se využijí jejich hlavní přednosti.

Profesionální svařované dílenské pracovní stoly je možné nakonfigurovat a vytvořit si tak dílenský ponk přesně dle Vašich představ. Volit můžete šíři základního rámu a pracovní desku, perfopanel pro držáky nářadí nebo skříňový nástavec a základní kontejnery a skříně pod stůl. Široká je i nabídka i komponent pro rozvod elektřiny a vzduchu. Svařované pracovní ponky se základními kontejnery pod stůl dodáváme smontované. Již hotové sestavy pracovních stolů k odběru.

Profesionální svařované dílenské stoly
Filtrování položek (celkem nalezeno: 61 položky)
načítám

Profesionální svařované pracovní stoly se vyznačují masivní svařovanou konstrukcí, jejich vysoká nosnost je předurčuje k využití v nejnáročnějších podmínkách. Max. nosnost stolu je 1000 kg. Zkuste si složit vlastní profesionální stůl podle Vašich požadavků v elektronickém konfigurátoru pracovních stolů k našem konfigurátoru na  www.konfigurace-stolu.cz.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní