Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Dílenské skříňky na nářadí

Dílenské skříňky na nářadí

Řada dílenské skříňky na nářadí je určena především do výrobních prostor, autoservisů, opraven, zkušeben a laboratoří, jakož i do škol a výcvikových center.

Příruční dílenské skříně jsou dle typu vybaveny přestavitelnými nebo pevnými policemi, zásuvkové skříně a skříně s plastovými zásobníky mají vysokou nosnost a odolnost, jakož i skříně s držáky na nářadí. Dílenský nábytek lze osadit perfopanelem pro držáky nářadí, skříňky jsou vybaveny rámečkem s gumou proti pádu drobných předmětů ze skříně, nebo psacím pultem s uzamykatelnou policí.

Nářaďové skříňky jsou vhodné pro uskladnění nářadí, materiálu a měřidel na pracovištích. Průmyslové, dílenské pulty jsou navíc vybaveny pultem pro vyplňování a pořizování nejrůznějších dokumentů a záznamů v provozu. 

Dílenské skříňky na nářadí
Filtrování položek (celkem nalezeno: 17 položky)
načítám

Dílenské skříňky na nářadí mohou být vybaveny plastovými i závěsnými držáky na nářadí (NC program) a úložnými prostory k uskladnění nářadí a materiálu. K tomu jsou vhodné i zásuvkové skříně a skříně s plastovými zásobníky na součástky. Vybavení skříněk na nářadí má několik variant - přestavitelné nebo pevné police, zásuvky, kryté ocelovými, prosklenými, nebo drátěnými dveřmi, s pojíznými kolečky, s perfopanelem pro držáky nářadí, odkládací deskou, odkládacím rámečkem s gumou, nebo uzamykatelným psacím pultem. Skříň s integrovaným psacím pultem je navržená jako pracovní stanoviště pro administrativu, uložení dokumentů a PC. Dílenské skříňky na nářadí se vyznačují menšími zástavbovými rozměry, svařovaným provedením a vysokou odolností. Skříňky mají kompaktní rozměry a jsou svařované pro vysokou odolnost.Dlouhá životnost dílenského nábytku KOVOS je zajištěna vhodnou konstrukcí a odolnou práškovou povrchovou úpravou, která výrobek dobře chrání, snadno se čistí a udržuje.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní