Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Zásuvkové dílenské skříně

Zásuvkové dílenské skříně

Zásuvkové skříně řady DPO se uplatňují především jako skříně na nářadí a skříně na nástroje přímo na pracovištích. Zásuvkové dílenské skříně jsou určeny především do výrobních prostor, autoservisů, opraven, zkušeben a laboratoří, jakož i do škol a výcvikových center. Díky těmto skříním máte své nářadí a nástroje přehledně a profesionálně uložené.

Korpus skříně je v horní části vybaven rámečkem s gumou pro uložení nástrojů. Zásuvky jsou vedeny masivními výsuvy s vysokou nosností. Vnitřní prostor zásuvek je možné pro lepší přehlednost vybavit vnitřním dělením plechovými nebo plastovými dělícími prvky. Každá zásuvková dílenská skříň je vybavena mechanismem blokace vysunutí více zásuvek najednou.

Zásuvkové dílenské skříně
Filtrování položek (celkem nalezeno: 42 položky)
načítám

Zásuvkové dílenské skříně k uložení nástrojů, nářadí a materiálu na pracovištích, jsou velmi variabilní. Zákazník si může snadno nakonfigurovat výšky a počet zásuvek. Výška skříňky je ve třech variantách - kovová zásuvková skříňka 84 cm, střední kovová skříňka 103 cm a vyšší zásuvková kovová skříň 135 cm. Zásuvky ve skříni jsou vedeny masivními ložiskovými výsuvy s nosností 80 kg, vnitřní prostor může být pro lepší přehlednost rozdělen plechovými nebo plastovými dělicími prvky, při vysunutí jedné zásuvky jsou všechny ostatní blokované. Korpus je v horní části vybaven rámečkem s gumou pro uložení nástrojů nebo odkládací deskou. Dlouhá životnost dílenského nábytku KOVOS je zajištěna vhodnou konstrukcí, kvalitním zpracováním a odolnou práškovou povrchovou úpravou, která výrobek dobře chrání, snadno se čistí a udržuje.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní