Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Lehké montované dílenské stoly - LDS

Lehké montované dílenské stoly - LDS

Nová řada montovaných dílenských stolů LDS je inovativním řešením konstrukce, čerpajícím z řady montážních stolů MTS a dílenských stolů DPS. Kombinuje výhody obou řad. Tím bylo docíleno dvojnásobné nosnosti oproti řadě stolů MTS a větší variability komponent proti řadě profesionálních dílenských stolů DPS.

LDS stoly je možné výškově přenastavit po 25 mm od 652 mm do 1052 mm (bez pracovní desky), jejich vybavení a osazení komponenty je možné kombinovat do mnoha finálních variant. Volit tak můžete například tloušťku desky, podvěsný kontejner, perfopanely, skříň nad pracovní desku, energokanál, držáky nářadí, polohovatelné police, světelnou rampu, opěrku pro nohy a další. Výšková nastavitelnost stolu a opěrky pro nohy jej řadí mezi ergonomický nábytek. Stůl je dodáván demontovaný na jednotlivé komponenty a na paletě.

Všechny naše stoly se vyznačují kvalitním dílenským zpracováním značky KOVOS.

Lehké montované dílenské stoly - LDS
Filtrování položek (celkem nalezeno: 36 položky)
načítám

Výhodou nové řady dílenských stolů LDS oproti stolům řady DPS je vysoká variabilita nadstavbové zadní stěny, kterou oceníte zejména při ukládání různého nářadí, dílů a materiálu. Nezanedbatelný je také větší rozsah výškové nastavitelnosti stolu. Významnou výhodou proti řadě stolů MTS je vyšší stabilita a tuhost samotné konstrukce stolu. Ta vede k vyšší nosnosti stolu – 300 kg.

Využití stolů řady LDS je tak ideální tam, kde řada dílenských stolů MTS nenabídne dostatečnou nosnost a řada dílenských stolů DPS nenabídne dostatečnou variabilitu. Jsou vhodné do automobilových a elektrotechnických provozů, do škol a výcvikových center, doporučujeme i jako kontrolní pracoviště nebo laboratorní stoly.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní