Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Montážní pracovní stoly

Montážní pracovní stoly

Lehké montážní stoly vhodné do automobilových a elektrotechnických provozů, do škol a výcvikových center, doporučujeme i jako kontrolní pracoviště nebo laboratorní stoly.

Montážní pracovní stoly je možné výškově upravit v rozmezí 900 - 1180 mm, mají široký sortiment komponent a jejich stavebnicové řešení umožňuje vysokou variabilitu. Volit můžete šíři  pracovní desky, podvěsný kontejner, perfopanely pro držáky nářadí, polohovatelné police, světelnou rampu, opěrku pro nohy. Díky výškově upravitelným nohám a polohovatelnou opěrkou pro nohy se stůl řadí mezi ergonomické stoly. Stůl se dodává demontovaný na jednotlivé komponenty.

Montážní pracovní stoly se vyznačují vysokou variabilitou a kvalitním dílenským zpracováním značky KOVOS.

Montážní pracovní stoly
Filtrování položek (celkem nalezeno: 63 položky)
načítám

Lehké montážní pracovní stoly jsou vhodné pro použití zejména v automobilových a elektrotechnických montážních provozech. Pracovní plochu je možné výškově upravit v rozmezí 900 – 1180 mm, max. nosnost stolu je 150 kg. Stavebnicové řešení a široký sortiment příslušenství umožňují vysokou variabilitu stolu.Zkuste si složit vlastní profesionální stůl podle Vašich požadavků v elektronickém konfigurátoru pracovních stolů k našem konfigurátoru na www.konfigurace-stolu.cz.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní